اطلاعیه تعیین وکیل سرپرست برای کارآموزان کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان

بدینوسیله به اطلاع کلیه کاراموزان پذیرفته شده 1402 کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان میرساند جهت تعیین وکیل سرپرست از تاریخ 23/04/1403 لغایت  تا تاریخ 03/05/1403 فرم تعیین وکیل سرپرست که در ذیل همین صفحه موجود می باشد را تکمیل نموده و به انضمام کارنامه دوره دوماهه به دفتر کارآموزی کانون وکلای هرمزگان تحویل نمایید .

 تاکید می گردد هر کارآموز باید فرم تعیین وکیل سرپرست را  پرینت گرفته و به یک وکیل پایه یک واجد شرایط در شهر محل اشتغال کارآموز، مراجعه نموده و تکمیل نماید.

*** شرایط وکیل سرپرست به شرح زیر می باشد: 

1- داشتن حداقل 5 سال سابقه وکالت

2- نداشتن سابقه محکومیت انتظامی  درجه 4 به بالا

3- داشتن دفتر وکالت دایر در شهرستان محل اشتغال 

***در مورد کارآموزانی که دوران کارآموزی خود را به صورت مهمان در شهرستان دیگری از استان هرمزگان می گذرانند ،وکلای انتخابی از شهرستانی که در آنجا مهمان هستند، انتخاب شود.

***در مورد کارآموزانی که دوران کارآموزی خود را به صورت مهمان در کانون دیگری میگذرانند، اطلاعات وکیل سرپرست طی نامه ای توسط کانون مقصد به کانون هرمزگان اعلام گردد.

جهت مشاهده اسامی کلیه وکلای پایه یک که دارای سابقه پنج سال به بالا بوده و پروانه وکالت خود را تمدید نموده اند به لینک زیر مراجعه نمایید .

ضمنا جهت سهولت انجام این امر برای کارآموزان محترم  لیست وکلایی که آمادگی خود را برای وکیل سرپرست شدن به این کانون اعلام نموده اند به شرح زیر اعلام می گردد.

جهت دریافت فرم تعیین وکیل سرپرست به لینک زیر مراجعه نمایید.

کارآموزان محترمی که cms  ایشان فعال میگردد ظرف 48 ساعت به سایت عدل ایران مراجعه و به قسمت سامانه وکلا مراجعه و بعد از ورود به سامانه خود کاربری خود در قسمت پرداخت هزینه تمدید نسبت به پرداخت هزینه تا تاریخ 1403/08/30 اقدام نموده و به کمیسیون کارآموزی کانون وکلا اطلاع دهند .

همچنین مقتضی است ظرف همین مدت در سامانه امور مالیاتی کشور به آدرس my.tax.gov.ir ثبت نام و کد رهگیری پیش ثبت نام را در قسمت پروفایل سامانه اتوماسیون کانون وکلای هرمزگان وارد نمایند .

کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان 

فاوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/hormozg1/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/hormozg1/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 107