اطلاعیه برگزاری آزمون پایان دوره دوماهه اول کارآموزی

جزییات برگزاری آزمون پایان دوره دوماهه اول کارآموزی  و دریافت کارت ورود به جلسه به شرح زیر می باشد .

به اطلاع کارآموزان محترم مجاز به شرکت در آزمون پایان دوره دوماهه اول کارآموزی کانون‌ وکلای دادگستری استان هرمزگان می‌رساند که تاریخ آزمون از مورخ ۱۴۰۲/۸/۶ لغایت ۱۴۰۲/۸/۹ تعیین و مقرر گردید که در هر روز در دو‌ نوبت صبح و عصر امتحان هریک از دروس به صورت  کتبی طبق زمانبندی زیر برگزار میگردد :

تاریخآزمون نوبت صبحآزمون نوبت عصر
06/08/1402حقوق مدنیآیین دادرسی مدنی
07/08/1402حقوق جزاآیین دادرسی کیفری
08/08/1402حقوق تجارتتخلفات انتظامی
09/08/1402حقوق ثبتقوانین و مقررات مالیاتی

فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت  9 صبح  و آزمون عصر از ساعت 13 آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم­ ساعت قبل از شروع فرآیند آزمون بسته خواهد شد، لذا همه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

آزمون به صورت کتبی و درمحل کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان بر گزار میگردد.

الف‌ – نحوه‌ و زمان اخذ کارت شرکت در آزمون

کارت ورود به جلسه روز شنبه مورخ 06/08/1402  در حوزه امتحان توزیع میگردد. برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون( توسط کانون ارائه می گردد)  و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه دفترچه کارآموزی الزامی است.

ب – محل‌ برگزاری آزمون کتبی

بندرعباس، گلشهر جنوبی، بلوار 12 فروردین ،حدفاصل میدان پرستار(12 فروردین) و میدان 9 دی ساختمان کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان

ج ‍‍ ـ شرایط قبولی در آزمون

قبولی در آن  منوط به کسب نمره ده از بیست حد اقل در هفت درس با معدل کل ده از بیست یا کسب نمره قبول ده از بیست در شش درس با معدل کل دوازده است ۰

د- شرایط عدم گرفتن جواز شرکت در آزمون

چناچه کار آموزان بیش از دوازده ساعت از پنجاه ساعت معادل یک چهارم کل ساعات جلسات سخنرانی از شرکت در جلسات سخنرانی علمی و کارگاه های آموزشی غیبت کرده باشند اجازه شرکت در آزمون پایان مرحله اول دوره کار آموزی را نداشته و این عدم جواز به منزله منتفی شدن مرتبه اول حق شرکت در آزمون بوده و کار آموزان صرفا می توانند تا دو مرتبه دیگر با رعایت مقررات کار آموزی در آزمون پایان مرحله اول دوره کار آموزی شرکت نمایند۰


 ه ‍‍ ـ یادآوری های مهم‌

۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و دفترچه کارآموزی  الزامی است.

۲- در ورودی حوزه­های امتحانی نیم ساعت قبل از شروع فرآیند آزمون (ساعت 8:30 صبح) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

۳- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند خودکار و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

۴- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، بی‌سیم، جزوه، کتاب قانون محشا، هرگونه نُت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند.

۵- خارج نمودن ملزومات آزمون (پاسخنامه، کارت شرکت در آزمون و یا دفترچه سوالات) از جلسه آزمون تخلف محسوب می‌شود و با داوطلبانی که اقدام به این تخلف نمایند طبق ضوابط رفتار خواهد شد.

۶- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارک امتحانی، به همراه داشتن هر گونه وسایل الکترونیکی و ارتباطی حتی بصورت خاموش (از قبیل پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، بی‌سیم و ..)، جزوه، کتاب قانون محشا، هر گونه نُت و یادداشت و نظایر آن ماهیتاً از مصادیق تخلّف و تقلّب محسوب می­گردد و با داوطلبان متخلّف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرائم در آزمونها رسیدگی و برخورد خواهد شد.

7- به همراه داشتن کتاب قانون بدون حاشیه نویسی در صورت صلاحدید استاد طراح سوال بلامانع می باشد.

کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان

فاوا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

enemad-logo